1,78 Kč
1,44 Kč
3,39 Kč
2,78 Kč
Zamel Monitor Energie WiFi 3F+N Obousměrný Měřič pro FV
produkt nedostupný
přidat do seznamu přání
Popis
Zamel Monitor Energie WiFi 3F+N Obousměrný Elektroměr pro FV
Monitor elektrické energie WI-FI 3F+N obousměrný elektroměr pro fotovoltaiku FV TYP: MEW-01 SUPLA značky ZAMEL umožňuje bezdrátové monitorování spotřeby energie přes síť Wi-Fi. Jedná se o třífázové zařízení, které se instaluje v elektrickém rozvaděči na lištu TH35 (DIN), aniž by vyžadovalo speciální elektrické či telekomunikační instalace.
Monitor zabírá dva moduly a je vybaven proudovými transformátory 100A a anténou (součástí balení). V případech, kdy musí být anténa namontována vně rozvaděče, zejména u kovových rozvaděčů, je nutné použít externí anténu s konektorem typu SMA. MEW-01 umožňuje také měření spotřeby energie v jednofázovém zapojení.
Nejdůležitější vlastnosti
- Jednoduchá instalace: Na rozdíl od tradičních, složitých systémů automatizace budov, které jsou uzavřené a nákladné, často vyžadující včasnou instalaci během výstavby, se zařízení SUPLA vyznačují snadnou montáží a konfigurací. Nevyžadují dodatečné kabeláže, což je činí mimořádně praktickými.
- Komunita SUPLA: Produkty SUPLA se těší podpoře aktivní komunity uživatelů. Můžete si vyměňovat zkušenosti, hledat inspiraci a podporu na komunitních fórech. Připojte se k tisícům spokojených uživatelů.
- Obsah balení: V balení najdete 3 proudové transformátory se zatížitelností 100 A.
- Wi-Fi: Zařízení SUPLA komunikují prostřednictvím sítě Wi-Fi, což eliminuje potřebu investovat do drahých kontrolérů. Můžete se připojovat k zařízením z jakéhokoli místa na světě, bez nutnosti instalace dodatečných komunikačních kabelů.
- Měření spotřeby energie: Zařízení SUPLA umožňují měření spotřeby elektrické energie, proudu, napětí a výkonu na třech fázích i na jednotlivé fázi.
- Kontrola nad domem: Díky zařízením SUPLA můžete kdykoli zkontrolovat prostřednictvím aplikace, zda jste vypnuli světlo, sporák nebo rychlovarnou konvici, což zajišťuje klid a bezpečnost.
- Přístup k datům: Možnost přenosu a přístupu k měřicím datům v cloudu. Stahujte reporty spotřeby energie do souborů Excel, data spotřeby a síťové parametry sledujte v aplikaci Supla, také ve formě grafů.
Specifikace
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | ZAMEL |
| Systém automatizace | SUPLA Zamel |
| Napájecí napětí | 230 V AC |
| Rozměry | 9,2 × 13,8 × 2,2 cm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Způsob montáže | DIN lišta |
| Model | nepřímé/polopřímé měření |
| Maximální proud (Imax) | 100,000 A |
| Počet tarifů | 1000 |
| Typ měřené energie | činný a jalový výkon |
| Třída přesnosti | A |
| Počet fází | třífázové s nulovým vodičem |
| Jmenovité napětí | 3 x 230/400 V AC |
| Tolerance napětí | – 20% až 15% |
| Jmenovitý příkon | 1,5 W |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Přesnost měření | Třída 2 (±2%) |
| Parametry transformátorů | 0,1 – 33,3 mA / 100 A |
| Rozsah pracovních teplot | od -10°C do 55°C |
| Optická signalizace napájení | LED dioda pro každou z napájecích fází |
| Maximální průřez vodičů | 10 (vodiče o průřezu do 2,5 mm²) |
| Přenos | Wi-Fi 2.4GHz 802.11 b/g/n |
| Dosah působení | Dosah wi-fi sítě |
| Napěťové napájecí svorky | V1; V2; V3; N |
| Svorky proudových transformátorů | S1 S2 – I1; S1 S2 – I2; S1 S2 – I3 |
| Shoda s normami | [[EN 61010-1, EN 50470-1, EN 50470-3, EN 301 489-17, ETSI EN 300 328, ETSI EN 301 489-1]] |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Soubory ke stažení:
Technické údaje
| Komunikace | Wi-Fi |
| Značka | ZAMEL |
| Jmenovitý proud [A] | 100A |
| Počet fází | 3-fazowy |
| Certifikát MID | Ne |