Platební Metody

V závislosti na hodnotě objednávky, zvoleném způsobu dopravy a vlastních preferencích si můžete vybrat z následujících způsobů platby:

Platba kartami Visa, MasterCard, Maestro - nejpohodlnější a nejrychlejší způsob dokončení objednávky u poskytovatele platebních služeb PayU. V pracovní době jsou peníze obvykle okamžitě převedeny na náš účet. Pokud navíc nakupujete přes PayU, můžete zaplatit až 30 dní po objednávce. Bez dalších nákladů nebo registrace.

Platba bankovním převodem - platbu proveďte na níže uvedené údaje. Číslo účtu vám sdělíme v e-mailu potvrzujícím přijetí vaší objednávky. Převod můžete provést online, na poště nebo v bance. Jakmile bude platba připsána na náš účet, začneme vaši objednávku zpracovávat. Do názvu bankovního převodu uveďte prosím číslo své objednávky, aby se urychlilo zpracování vaší objednávky. Doba zpracování objednávky závisí na tom, kdy je platba připsána na účet. V závislosti na bance to obvykle trvá až dva pracovní dny.

Číslo účtu/IBAN: CZ44 3060 0000 0002 0001 7843 pro CZK
Název banky: PKO BP S.A., CZECH BRANCH
BIC kód (Swift): BPKOCZPP
200017843/3060
kód ČNB: 3060
Adresa banky: Klimentská 1216/46, 11000 PRAHA 1, Česká republika.

PayPal - Pokud si zákazník zvolí platební metodu PayPal, bude platba zpracována prostřednictvím poskytovatele platebních služeb PayPal (Evropa) S.à rl et Cie, SCA, 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg a souvisejících podmínek použití, které jsou k dispozici na adrese www.PayPal.com jsou k nalezení, zpracovány:  https://www.paypal.com/cz/webapps/mpp/ua/useragreement-full . Platba přes PayPal se vyznačuje velmi nízkým rizikem na straně kupujícího, protože zákazník může nákup zrušit během zpracování objednávky a peníze mu budou okamžitě vráceny. Vzhledem k vysokým provozním nákladům této platby si vyhrazujeme právo účtovat kupujícímu dodatečný poplatek ve výši 3 % z hodnoty objednávky..

 

nahoru
Obchod je v režimu prohlížení
Zobrazit plnou verzi webu
Sklep internetowy Shoper.pl