. .
Dodávka: Cena a Čas

V závislosti na množství a hmotnosti objednaných produktů, zvoleném způsobu platby a vlastních preferencích si můžete vybrat jeden ze způsobů dopravy.

Nejrychlejší a nejbezpečnější:
Kurýrní společnosti: Doručení zajišťují profesionální kurýrní společnosti Raben Logistics International a General Logistics Systems - GLS. Volba kurýra znamená pohodlí a jistotu, že vaše objednávka bude doručena včas a za přijatelnou cenu. Na svou e-mailovou adresu také obdržíte odkaz na stránku, kde můžete průběžně kontrolovat, kde se vaše zásilka nachází.

Náklady na dopravu.
Typ a cena dodávky jsou uvedeny v následující tabulce.

Versandart

Vorauskasse

Lieferzeit

GLS 2,5 kg na 25 kg

130,72 na 653,59 CZK (Čistá cena)

6 Pracovních Dnů

Raben/GLS 30 kg na 5 T

1 195,29 na 15 830,07 CZK (Čistá cena)

6 Pracovních Dnů

FTL (Plná nákladní doprava) do 24 T

26 143,79 CZK (Čistá cena)

6 Pracovních Dnů

 

Doba dodání:
Dodací lhůta je 6 pracovních dnů po potvrzení platby. Ihned po objednání obdržíte e-mailem potvrzení objednávky. O průběhu zpracování vás budeme informovat prostřednictvím změny stavu. Po potvrzení platby se stav změní na "Zpracovává se". Celkový čas je vysvětlen výše:

Datum přijetí zásilky = datum přípravy k odeslání + doba doručení.

Datum odeslání závisí na dostupnosti produktů a zvoleném způsobu platby. Platby bankovním převodem trvají nejdéle, protože před odesláním čekáme na připsání platby. Ostatní způsoby platby jsou odesílány okamžitě.

Dostupnost produktů:
Vždy se snažíme udržovat vysoké zásoby. Všechny výrobky jsou k dispozici ve velkém množství. Pokud však z jakéhokoli důvodu některý výrobek není skladem, budeme vás o tom informovat e-mailem.

Pokud si objednáte více než jeden produkt, doba přepravy celé objednávky bude upravena podle produktu s nejdelší dobou přepravy.

nahoru
×

VAT ID not verified in VIES!

Obchod je v režimu prohlížení
Zobrazit plnou verzi webu
Sklep internetowy od home.pl