Dodávka: Cena a Čas

V závislosti na množství a hmotnosti objednaných produktů, zvoleném způsobu platby a vlastních preferencích si můžete vybrat jeden ze způsobů dopravy.

Nejrychlejší a nejbezpečnější:
Kurýrní společnosti: Doručení zajišťují profesionální kurýrní společnosti Dachser Intelligent Logistics a General Logistics Systems - GLS. Volba kurýra znamená pohodlí a jistotu, že vaše objednávka bude doručena včas a za přijatelnou cenu. Na svou e-mailovou adresu také obdržíte odkaz na stránku, kde můžete průběžně kontrolovat, kde se vaše zásilka nachází.

Upozorňujeme, že dodávková vozidla nejsou standardně vybavena technickými prostředky, jako jsou výtahy nebo jeřáby. Vykládka zásilky není součástí podstaty plnění podle přepravní smlouvy a za vykládku zboží při dodání odpovídá objednatel.

Náklady na dopravu.
Typ a cena dodávky jsou uvedeny v následující tabulce.

Versandart

Vorauskasse

Lieferzeit

GLS 2,5 kg na 120 kg

122,22 na 2 933,33 CZK (Čistá cena)

6 Pracovních Dnů

Dachser 30 kg na 5 T

1 229,36 na 16 281,22 CZK (Čistá cena)

6 Pracovních Dnů

FTL (Plná nákladní doprava) do 24 T

13 333,33 CZK (Čistá cena)

6 Pracovních Dnů

 

Doba dodání:
Dodací lhůta je 6 pracovních dnů po potvrzení platby. Ihned po objednání obdržíte e-mailem potvrzení objednávky. O průběhu zpracování vás budeme informovat prostřednictvím změny stavu. Po potvrzení platby se stav změní na "Zpracovává se". Celkový čas je vysvětlen výše:

Datum přijetí zásilky = datum přípravy k odeslání + doba doručení.

Datum odeslání závisí na dostupnosti produktů a zvoleném způsobu platby. Platby bankovním převodem trvají nejdéle, protože před odesláním čekáme na připsání platby. Ostatní způsoby platby jsou odesílány okamžitě.

Dostupnost produktů:
Vždy se snažíme udržovat vysoké zásoby. Všechny výrobky jsou k dispozici ve velkém množství. Pokud však z jakéhokoli důvodu některý výrobek není skladem, budeme vás o tom informovat e-mailem.

Pokud si objednáte více než jeden produkt, doba přepravy celé objednávky bude upravena podle produktu s nejdelší dobou přepravy.

nahoru
Obchod je v režimu prohlížení
Zobrazit plnou verzi webu
Sklep internetowy Shoper.pl