1,78 Kč
1,44 Kč
3,39 Kč
2,78 Kč
Střídač Sofar 2,2kW 1-fázový 10,6A 1MPPT DC odpojovač WiFi modul
produkt nedostupný
přidat do seznamu přání
Popis
Sofar Měnič 2,2kW 1-Fázový 10,6A 1MPPT DC Odpojovač WiFi Modul
Rádi bychom vás seznámili s naší nabídkou Střídač měnič 2,2kW 1F 10,6A TL-G3 1MPPT DC odpojovač WiFi modul 2200TL SOFAR
Jednofázové střídače Sofar jsou vynikajícími řešeními pro malé fotovoltaické instalace. Tato zařízení se vyznačují spolehlivostí a vysokou kvalitou, přičemž jsou dostupná za příznivé ceny. Výrobce Sofar využívá renomované komponenty, což v kombinaci s pečlivou kontrolou výrobních procesů zaručuje vynikající výsledky.
Je třeba zdůraznit, že výrobce poskytuje působivou 12letou záruku, čímž potvrzuje svou důvěru v kvalitu svých produktů. Tato zařízení jsou vybavena WiFi modulem, který umožňuje připojení k internetu. Díky tomu může uživatel vzdáleně monitorovat a řídit parametry své fotovoltaické instalace. Navíc jsou střídače Sofar vybaveny pohodlným displejem umístěným na krytu, který umožňuje snadné sledování parametrů zařízení. Mají také dva trackery MPPT, což přispívá ke zvýšení efektivity a výkonu celé instalace.
Tyto inovativní střídače nabízejí řadu inteligentních funkcí, jako je regulace jalového výkonu, samočinné snížení výkonu při překročení frekvence a vzdálená kontrola jalového a činného výkonu. Kromě toho jejich hliníkový nerezový kryt splňuje normy třídy ochrany IP 65, což znamená, že je lze bezpečně montovat venku bez obav o jejich trvanlivost a spolehlivost.
SPECIFIKACE
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovitý výkon AC [W] | 2200W |
| Počet fází | 1F |
Výstupní údaje
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Max. výstupní výkon [VA] | 2200 VA |
| Výstupní proud AC [A] | 7 A |
| Rozsah napětí AC [V] | 180 - 276 V |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Rozsah frekvence [Hz] | 45Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| Činitel nelineárního zkreslení | <3% |
| Účiník [cos φac,r] | 1 (-0,8/+0,8) |
Vstupní údaje
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Počet trackerů MPP | 1 |
| Rozsah vstupních napětí DC [V] | 150 - 450 V |
| Napětí zahájení provozu [V] | 70 V |
| Jmenovité vstupní napětí [V] | 360 V |
| Rozsah napětí MPP [V] | 50 - 500 V |
| Počet DC přípojek | 1 |
| Max. výkon fotovoltaického generátoru | 2200 W |
Konektory
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| WiFi modul | Ne |
| Typ konektoru | WLAN / Ethernet LAN Volitelné |
| WLAN / Ethernet LAN | Ne |
| USB | Ano |
| 2x RS422 (zásuvka RJ45) | Ne |
| RS485 | Ano |
Ochrana
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| DC odpojovač | Ano |
| Ochrana proti záměně pólů | Ano |
Účinnost
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Max. účinnost (fotovoltaická instalace – napájecí síť) | 97,50 % |
| Evropská účinnost (ηEU) | 96,90 % |
Obecné údaje
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry [mm] | 303 x 260,5 x 118 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,5 kg |
| Stupeň ochrany [IP] | IP65 |
| Chlazení | Přirozené |
| Rozsah okolních teplot | -30 / +60 st. C |
| Přípustná vlhkost vzduchu | 0 - 100% |
| Max. nadmořská výška | 2000 m |
Normy
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Certifikáty: | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068 (1, 2, 14, 30), IEC 62109-1/2, AS 4777, VDE V 0124-100, VDE V 0126-1-1, VDE-AR-N-4105, EN 50438, G83/2, C10/11, RD 1699 |
DC vstup
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| maximální výkon DC pro jeden MPPT: | 3000 W |
| počet MPPT: | 1 |
| počet DC vstupů: | 1 |
| maximální vstupní napětí: | 500 V |
| napětí zapnutí: | 70 V |
| jmenovité vstupní napětí: | 360 V |
| rozsah pracovního napětí MPPT: | 50 - 500 V |
| maximální vstupní proud na MPPT: | 12 A |
AC výstup
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| jmenovitý výkon: | 2200 W |
| maximální výkon AC: | 2200 VA |
| maximální výstupní proud: | 9,6 A |
| jmenovité napětí: | L/N/PE, 220 Vac, 230 Vac, 240 Vac |
| jmenovitý rozsah napětí AC: | 180 - 276 V |
| rozsah frekvence sítě: | 45 Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| THDi: | <3% |
| účiník: | 1 výchozí (nastavitelný +/- 0,8) |
Výkonnost
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| maximální účinnost: | 97,5% |
| evropská účinnost: | 96,9% |
Ochrana
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| ochrana proti přehřátí: | ANO |
| DC odpojovač: | ANO |
| ochrana proti ostrovnímu provozu: | ANO |
| ochrana proti úniku proudu: | ANO |
| ochrana proti vadám uzemnění: | ANO |
| ochrana proti přepětí: | ANO |
| ochrana proti nadproudu: | ANO |
Komunikace
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Metody komunikace: | RS485, karta GPRS/WiFi/Ethernet (volitelně), USB |
| Doba uchovávání dat: | 25 let |
| Komunikační protokol: | Modbus |
Obecné údaje
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozsah provozních teplot: | -30°C ~+60°C |
| Topologie: | beztransformátorový |
| Stupeň ochrany: | IP65 |
| Rozsah relativní vlhkosti: | 0~100% |
| Maximální provozní nadmořská výška: | 2000 m |
| Úroveň hluku: | < 25 dB |
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| Chlazení: | přirozené |
| Rozměry: | 303 x 260,5 x 118 mm |
| Displej: | LCD + LED |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...