1,78 Kč
1,44 Kč
3,39 Kč
2,78 Kč
Solplanet Síťový střídač PV 40kW 3-fázový 3MPPT
produkt nedostupný
přidat do seznamu přání
Popis
Solplanet Síťový Fotovoltaický Měnič 40kW 3-Fázový 3MPPT
Síťový fotovoltaický měnič Solplanet ASW LT 40K-LT-G3 3F 40KW 3MPPT je pokročilé zařízení určené pro přeměnu sluneční energie na elektrickou energii.
Výborně se hodí pro větší fotovoltaické instalace a nabízí pokročilé funkce a možnosti monitorování, jako je rozhraní WiFi a online monitoring, což umožňuje nepřetržitou kontrolu a optimalizaci provozu systému. Díky své odolnosti vůči povětrnostním podmínkám je navíc ideálním řešením pro venkovní instalace.
Vstup (DC)
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Maximální výkon fotovoltaických panelů | 60000 Wp STC |
| Maximální vstupní napětí | 1100 V |
| Rozsah napětí MPP / Jmenovité vstupní napětí | 180 V až 1000 V / 630 V |
| Minimální vstupní napětí | 160 V |
| Počáteční vstupní napětí | 250 V |
| Maximální vstupní pracovní proud | 40 A |
| Maximální zkratový proud | 60 A |
| Počet nezávislých vstupů MPP / stringů fotovoltaických modulů na jeden vstup MPP | 3 / A:2;B:2;C:2 |
Výstup (AC)
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 40000 W |
| Maximální zdánlivý výkon AC | 44000 VA |
| Jmenovité napětí AC | [[220 V / 380 V 230 V / 400 V 240 V / 415 V]] |
| Rozsah napětí AC | 180 až 305 V / 312 až 528 V |
| Frekvence napětí v síti AC / Rozsah frekvence | [[50 Hz / 45 Hz až 55 Hz 60 Hz / 55 Hz až 65 Hz]] |
| Maximální výstupní proud / Jmenovitý výstupní proud | 63,8 A |
| Nastavitelný účiník | 0,8 přebuzení až 0,8 podbuzení |
| Počet napájecích fází / Připojení AC | 3 / 3-N-PE |
| Činitel celkového harmonického zkreslení (THD) při jmenovitém výkonu | < 3 % |
Účinnost a ochrana
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Maximální účinnost / evropská účinnost | 98,6 % / 98,2 % |
| Odpojovač DC | Standardní funkce |
| Shadow management (optimalizace zastínění) / AFCI (detekce oblouku) | Standardní funkce |
| Detekce průrazu / Monitorování sítě | Standardní funkce |
| Ochrana proti nesprávné polaritě DC / Zkratová ochrana AC | Standardní funkce |
| Vícepólové monitorování reziduálních proudů | Standardní funkce |
| Inteligentní monitorování stringu | Standardní funkce |
| Omezovač přepětí DC (typ II) / Ochrana proti přepětí AC | Standardní funkce |
| Třída ochrany (podle IEC 62109-1) / Kategorie přepětí (podle IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: ll |
Vlastnosti
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Připojení DC | Phoenix Contact |
| Připojení AC | Kabelové oko OT |
| Způsob montáže | Nástěnný držák |
| LED indikátory (stav / porucha / komunikace) | Standardní funkce |
| Komunikační rozhraní | Wi-Fi / 4G / RS485 |
| Certifikace a homologace (další dostupné na vyžádání) | CE, EN50549, IEC62109, IEC62116, IEC61727, IEC61000, NB/T 32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...