1,78 Kč
1,44 Kč
3,39 Kč
2,78 Kč
Solplanet Síťový měnič PV 50kW 3-fázový 5MPPT
produkt nedostupný
přidat do seznamu přání
Popis
Solplanet Síťový Měnič PV 50kW 3-Fázový 5MPPT
Síťový fotovoltaický měnič Solplanet ASW LT 50K-LT-G2 PRO 3F 50KW 5MPPT zajišťuje spolehlivý výkon i v náročných podmínkách prostředí.
Tento třífázový měnič nabízí vysoký výkon, rychlou montáž, snadné uvedení do provozu a dlouhodobou spolehlivost, ideální pro velké komerční a průmyslové fotovoltaické systémy.
Díky možnosti připojení až 5 nezávisle sledovaných MPPT se vstupním proudem 32A každý a širokému rozsahu MPPT zajišťuje optimalizaci výroby energie a flexibilitu aplikace.
Vstup (DC)
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Maximální výkon fotovoltaických panelů | 75000 Wp STC |
| Maximální vstupní napětí | 1100 V |
| Rozsah napětí MPPT / Jmenovité vstupní napětí | 200 V až 1000 V / 620 V |
| Minimální vstupní napětí | 200 V |
| Startovací vstupní napětí | 250 V |
| Maximální vstupní pracovní proud | 32 A |
| Maximální zkratový proud | 48 A |
| Počet vstupů MPPT / stringů PV modulů na jeden vstup MPPT | 5 / 2 |
Výstup (AC)
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 50000 W |
| Jmenovitý zdánlivý výkon / Maximální zdánlivý výkon AC | 50000 VA |
| Jmenovité napětí AC | [[220 V / 380 V 230 V / 400 V]] |
| Rozsah napětí AC | 180 V až 305 V / 312 V až 528 V |
| Frekvence napětí v síti AC / rozsah frekvence | 50 Hz / 45 Hz až 55 Hz; 60 Hz / 55 Hz až 65 Hz |
| Maximální výstupní proud | 80 A |
| Nastavitelný účiník | 0,8 předbuzení až 0,8 podbuzení |
| Počet napájecích fází | 3 / 3-N-PE |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) při jmenovitém výkonu | <= 3% |
Účinnost a ochrana
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Maximální účinnost / evropská účinnost | 98,6% / 98,3% |
| Odpojovač DC | Standardní funkce |
| Detekce průrazu / Monitorování sítě | Standardní funkce |
| Ochrana proti reverzní polaritě DC / Ochrana proti zkratu AC | Standardní funkce |
| Vícepólové monitorování reziduálních proudů | Standardní funkce / Typ II |
| Třída ochrany (dle IEC 62109-1) / Kategorie přepětí (dle IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: II |
Vlastnosti
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Konektor DC | Phoenix Contact |
| Konektor AC | Konektor typu Plug-in |
| Způsob montáže | Nástěnný držák |
| LED indikátory (stav / porucha / komunikace) | Standardní funkce |
| Komunikační rozhraní | Wi-Fi / 4G / RS485 |
| Certifikace a homologace (další dostupné na vyžádání) | CE, EN50549, IEC62109, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC61000, NB/T 32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...