1,78 Kč
1,44 Kč
3,39 Kč
2,78 Kč
Střídač Sofar 40kW 3fázový 75,8A 4MPPT DC odpojovač WiFi modul
produkt nedostupný
přidat do seznamu přání
Popis
Střídač měnič 40kW 3F 75,8A KTLX-G3 4MPPT WiFi odpojovač DC 40KTLX-G3 SOFAR
Střídač měnič 40kW 3F 75,8A KTLX-G3 4MPPT WiFi odpojovač DC 40KTLX-G3 SOFAR je součástí série střídačů s výkonem od 25kW do 50kW, určených pro aplikace v domácích fotovoltaických instalacích různé velikosti.
Střídače Sofar se vyznačují vysokou kvalitou, kterou dosahují použitím komponentů od renomovaných dodavatelů a pečlivým výrobním procesem. Produkt nabízí spolehlivost a vynikající kvalitu za dostupnou cenu a 12letá záruka potvrzuje vysokou kvalitu zařízení značky Sofar. Zařízení jsou vybavena WiFi modulem, který umožňuje vzdálenou správu a monitorování provozu instalace. Navíc střídače Sofar mají hliníkový, nerezový kryt s třídou ochrany IP 65, což umožňuje jejich montáž venku budovy.
Nejnovější série G3 střídačů Sofar se vyznačuje nízkým startovacím napětím, vysokou maximální účinností a novým softwarem s možností vzdálené aktualizace.
SPECIFIKACE
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovitý výkon AC [W] | 40000W |
| Počet fází | 3F |
| Typ instalace | On-grid |
| Max. výstupní výkon [VA] | 44000 VA |
| Výstupní proud AC [A] | 66,7 A |
| Rozsah napětí AC [V] | 310 - 480 V AC (podle místní normy) |
| Frekvence [Hz] | 50 / 60 Hz |
| Rozsah frekvence [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (podle místní normy) |
| Počet MPPT trackerů | 4 |
| Napětí zahájení provozu [V] | 200 V |
| Rozsah napětí MPP [V] | 180 - 1000 V |
| Počet DC vstupů | 2/2 |
| WiFi modul | Ano |
| WLAN / Ethernet LAN | NE |
| USB | Ano |
| Měření izolace DC | Ano |
| Odpojovač DC | Ano |
| Max. účinnost (fotovoltaická instalace – napájecí síť) | 98,4 % |
| Rozměry [mm] | 585×480×220 mm |
| Hmotnost [kg] | 37 kg |
| Max. nadmořská výška | 4000 m |
NORMY
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Bezpečnostní standardy: | bezpečnostní standardy: IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Standardy energetické sítě: | standardy energetické sítě: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...