Doba vyřízení objednávky

Ihned po zadání objednávky obdržíte e-mail s potvrzením objednávky a odkazem na kliknutí. Po obdržení akceptace zakázky zahajujeme její realizaci, o průběhu našich prací budete průběžně informováni.

Datum převzetí balíku = datum odeslání + doba doručení

Datum odeslání vyplývá z dostupnost produktu a vybráno platební metody, zatímco doba dodání závisí na tom, který si vyberete formy dostawy.

Dostupnost produktů

U každého produktu je uvedeno datum, kdy je možné produkty námi expedovat - od 24 hodin do několika dnů (v případě těžko dostupných produktů). Snažíme se, aby nabídka prezentovaná na webu odpovídala skutečným skladovým zásobám, může se však stát, že se skutečná dodací lhůta prodlouží - budeme Vás neprodleně informovat.

Pokud objednáte více produktů, dodací lhůta pro celou objednávku se přizpůsobí produktu s nejdelší dodací lhůtou. Objednávku můžete dokončit po etapách - kontaktujte nás nebo zadejte příslušnou anotaci do komentáře k objednávce. 

Způsob platby

Elektronická platba - nejpohodlnější a velmi rychlý způsob vyřízení objednávky. Během pracovní doby budou peníze obvykle okamžitě převedeny na náš účet.

Platba převodem - doba zpracování objednávky závisí na okamžiku připsání platby. V závislosti na bance to obvykle trvá až dva pracovní dny.

» Platební metody

Dodací formulář

Kurýrní společnost umožňuje doručit objednávku obvykle do 1-2 pracovních dnů od odeslání.

Doručení se obecně odhaduje na 2 pracovní dny deklarované Prioritní poštou nebo 3-5 dní Ekonomickou poštou.

» Náklady na doručení

nahoru
Obchod je v režimu prohlížení
Zobrazit plnou verzi webu
Sklep internetowy od home.pl